В яких містах працює сервіс EasyWay?

Сервіс працює в 55 містах України:

Всі обласні центри: 

Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, СімферопольСуми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Великі регіональні міста: 

Алчевськ, Біла Церква, Бориспіль, Горлівка, Джанкой, Дніпродзержинськ, ІзюмКам"янець-Подільський, КонотопКраматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Макіївка, Маріуполь, МелітопольНікополь, Олександрія, Сєвєродонецьк, Слов"янськ, Умань, Червоноград.

Курортні міста:

АлуштаБердянськЄвпаторіяКерчСудакФеодосіяЯлта.

Чи працює EasyWay в інших країнах?

Ми також працюємо в Молдові, Сербії, Хорватії, Болгарії.

Чи можу я довіряти інформації на Вашому сайті? Наскільки вона актуальна?

Так, ми щоденно проводимо моніторинг змін у сфері громадського транспорту, завдяки актуальності та якості даних стали технічним партнером компаній Google та Here, підтримуємо громадський транспорт України в картографічних сервісах цих компаній.

В яких містах сервіс EasyWay відображає GPS дані?

GPS-дані доступні у КиєвіЛьвові, Тернополі, Кропивницькому та інших містах. Напрям руху визначається автоматично, по кожній зупинці доступне табло з часом прибуття.

 Яким чином сортуються результати пошуку?

При сортуванні результатів пошуку враховується не лише вартість проїзду та час руху, а також інтервал руху транспорту, що дозволяє першими розмістити маршрути, час очікування яких на зупинці буде мінімальним.

Яким чином розраховується час переміщення?

Час проїзду в транспорті є умовним, оскільки не враховує навантаження доріг, ДТП та інших непередбачуваних факторів. Він розраховується згідно з експлуатаційною швидкістю певного типу транспорту у непіковий період, без урахування очікування на зупинці. Піший маршрут поки що розраховується напряму, без урахування перешкод.

Я отримав повідомлення "Між заданими точками не знайдено жодного маршруту". Що робити?

Таке повідомлення Ви отримуєте, якщо між встановленими відмітками Від та До немає транспортних маршрутів або відсутня зупинка. Спробуйте перемістити відмітки ближче до проїжджої частини, де точно слідує який-небудь тип транспорту.

В мене не працює пошук маршруту. Що робити?

Пошук маршруту може не спрацьовувати через блокувальник реклами, типу AdBlock. Будь ласка відключіть його та спробуйте запустити пошук ще раз.

Я знайшов помилку на сайті. Як про це повідомити?

Будь ласка, скористайтесь формою ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ 

Сервіс EasyWay працює з приміськими маршрутами?

Приміськи маршрути наповнено для Києва, Харкова, Львова, Дніпра та деяких інших міст.
comments powered by Disqus
Блог